• Telefon : (A) 512 509 606 , (B) 515 905 190
  • Godziny otwarcia : 7:00 - 17:00
  • Adres : Ostródzka 190A , 190B

Przyjęcie w czasie roku szkolnego

Prowadzimy przyjęcia w ciągu całego roku!

W celu zapisania dziecka do naszego przedszkola prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia dziecka (do pobrania poniżej) i przesłania jej na adres mailowy: przedszkolekrecik@gmail.com

Kartę można również dostarczyć osobiście do przedszkola lub wypełnić u nas na miejscu ( w związku z pandemią wizyta w biurze po uprzednim umówieniu się telefonicznie).

Jeżeli dziecko ma ukończone 2,5 roku może zostać naszym przedszkolakiem! Po otrzymaniu karty odezwiemy się do Państwa niezwłocznie i dziecko może rozpocząć edukację w naszej placówce od kolejnego miesiąca.

REKRUTACJA NA DYŻUR WAKACYJNY

Zapraszamy do zapisów na dyżur wakacyjny w naszym przedszkolu. Zapraszamy dzieci od 2.5 roku w terminach 1-31.07 oraz 1-25.08 ( można wybrać jeden lub obywa terminy).

Aby się zgłosić należy wypełnić kartę dotyczącą dyżuru wakacyjnego załączoną poniżej  oraz przesłać ją na adres przedszkolekrecik@gmail.com

W razie pytań zapraszamy do kontaktu

Karta zgłoszenia na dyżur wakacyjny_2021

Rekrutacja miejska

Nasze przedszkole co roku bierze  również udział w rekrutacji miejskiej.  Oprócz zgłoszenia się do nas bezpośrednio możecie Państwo to zrobić wybierając nasze przedszkole w systemie miejskim.

Zapisz dziecko do Przedszkola Publicznego KRECIK

Holler Box