• Telefon : (A) 512 509 606 , (B) 515 905 190
  • Godziny otwarcia : 7:00 - 17:00
  • Adres : Ostródzka 190A , 190B

Przyjęcie w czasie roku szkolnego

Prowadzimy przyjęcia w ciągu całego roku!

W celu zapisania dziecka do naszego przedszkola prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia dziecka (do pobrania poniżej) i przesłania jej na adres mailowy: przedszkolekrecik@gmail.com

Kartę można również dostarczyć osobiście do przedszkola lub wypełnić u nas na miejscu ( w związku z pandemią wizyta w biurze po uprzednim umówieniu się telefonicznie).

Jeżeli dziecko ma ukończone 2,5 roku może zostać naszym przedszkolakiem! Po otrzymaniu karty odezwiemy się do Państwa niezwłocznie i dziecko może rozpocząć edukację w naszej placówce od kolejnego miesiąca.

Rekrutacja miejska

Nasze przedszkole co roku bierze  również udział w rekrutacji miejskiej.  Oprócz zgłoszenia się do nas bezpośrednio możecie Państwo to zrobić wybierając nasze przedszkole w systemie miejskim. Ta rekrutacja rusza na przełomie lutego/marca.

Zapisz dziecko do Przedszkola Publicznego KRECIK

Holler Box