• Telefon : (A) 512 509 606 , (B) 515 905 190
  • Godziny otwarcia : 7:00 - 17:00
  • Adres : Ostródzka 190A , 190B

O Przedszkolu

Jesteśmy przedszkolem publicznym co dla rodziców oznacza brak opłat typu czesne, wpisowe itp.

Zapraszamy dzieci, które ukończyły 2,5 roku.

Przyjmujemy dzieci z alergiami pokarmowymi. ( nawet na kilka alergenów jednocześnie).

Pracujemy przez cały rok, bez przerwy wakacyjnej. Nie ma więc konieczności zmiany placówek w ramach dyżuru wakacyjnego, dziecko jest u nas cały rok.

W ramach podstawy programowej oferujemy:
- język angielski dwa razy w tygodniu
- zajęcia umuzykalniające raz w tygodniu
- zajęcia korekcyjne raz w tygodniu
- opiekę logopedy i psychologa
- zajęcia z historii sztuki raz w miesiącu
- koncert muzyczny raz w miesiącu
- eksperymenty raz w miesiącu
- zajęcia "Zabawa z książką" - zajęcia czytelnicze w języku angielskim
- zajęcia tematyczne (dzień zdrowego żywienia, poznajemy zawody, zawody sportowe, wewnątrz przedszkolne konkursy, bale, spotkania świąteczne itp.)
- szeroki wachlarz atrakcji (teatrzyki, spotkania z ciekawymi osobami, spotkania z muzyką)

Godziny otwarcia przedszkola 7-17

268 +

absolwentów

grup

nauczycieli

budynki i place zabaw

Misja i wizja

Każde dziecko jest dla nas ważne. Zrobimy wszystko, aby czuło się akceptowane i bezpieczne jak również pomożemy mu poznać siebie, stać się samodzielnym i otwartym na świat.

Tolerujemy tylko pozytywne zachowania i wspieramy każdego przedszkolaka w jego rozwoju na miarę jego możliwości.

Pragniemy, w każdym dziecku rozbudzać ciekawość świata i ludzi, spostrzegawczość i wrażliwość. Chcemy wychować dziecko z bogatą wyobraźnią twórczą, zdolne do spontanicznej ekspresji własnych uczuć i myśli, otwarte na pomysły i inspiracje płynące od innych osób oraz gotowe szukać nowych, lepszych i oryginalnych rozwiązań.

Akcje i programy

• Szlachetna paczka„- każdy z budynków naszego przedszkola co roku wybiera rodzinę w ramach której wraz z rodzicami i przedszkolakami tworzymy szlachetne paczki dla potrzebujących. Za całą Państwa pomoc i serce w przeprowadzeniu tej akcji dziękujemy!
  • Zbiórka misiów„- Bierzemy udział w zbiórce pluszaków na cele charytatywne.
  • Schronisko„- zbieramy karmę i przedmioty potrzebne w schronisku dla psów i kotów.
  • Spotkania z przyrodą„- fauna i flora wokół nas i procesy jakie temu towarzyszą przestają dzięki temu być tajemnicą.
  • Strefa wymiany książek„- w naszym przedszkolu na parterze funkcjonuje specjalna półka gdzie można zostawić przeczytane książki i wziąć kolejne. Oprócz sekcji dla dzieci mamy sekcję dla rodziców.
  • Dzieciaki mleczaki„,- dbanie o zęby od najmłodszych lat to podstawa dlatego uczymy dzieci jak to robić poprawnie. Dodatkowo mamy akcje:
  • Akademia Aquafresh
  • Więcej wiem, mniej choruję„- pokazujemy przedszkolakom korzyści płynące ze zdrowego odżywiania i sportowego trybu życia. Również podczas programów poniżej:
  • Zdrowo i sportowo
  • Akademia zdrowego przedszkolaka
  • Mamo Tato wolę wode
  • Uczymy dzieci programowania” nigdy nie jest za wcześnie na podstawy tej coraz bardziej przydatnej w dzisiejszym świecie umiejętności.
  • Przedszkolaków podróże małe i duże„- rozbudzamy ciekawość świata poprzez pokazywanie zdjęć, filmów i przedmiotów z różnych zakątków świata, a nawet spotkania z Podziękowanie dla przedszkolapodróżnikami.
  • „Podróże jeża ze Zgierza”
  • „Mały miś w świecie wielkiej literatury”- popularyzujemy czytanie dzieciom
  • Play doh„- bierzemy udział w konkursach lepienia z ciastoliny dzięki czemu dzieci rozwijają swoje zdolności motoryczne

Zapisz dziecko do Przedszkola Publicznego KRECIK