• Telefon : (A) 512 509 606 , (B) 515 905 190
  • Godziny otwarcia : 7:00 - 17:00
  • Adres : Ostródzka 190A , 190B

Próbny alarm przeciwpożarowy

 Próbny alarm przeciwpożarowy w naszym przedszkolu okazał się pełnym sukcesem. W trakcie porannych zajęć w budynku B, a następnie w A zabrzmiała syrena.  Dzieciom po usłyszeniu sygnału dźwiękowego udało się szybko opuścić budynek, który następnie został dokładnie sprawdzony przez wyznaczonych pracowników.

Dzieci sprawnie reagowały na polecenia pań i udając się do najbliższych drzwi ewakuacyjnych wybiegały na parking- nasze miejse zbiórki. 

Co ciekawe obydwa budynku osiągnęły ten sam czas nieco ponad 2 minuty! Pogoda nam dopisała i teraz mamy pewność, że w razie potrzeby nasze przedszkolaki będą wiedziały jak reagować w sytuacji zagrożenia! 

Zapisz dziecko do Przedszkola Publicznego KRECIK

 
Holler Box