• Telefon : (A) 512 509 606 , (B) 515 905 190
  • Godziny otwarcia : 7:00 - 17:00
  • Adres : Ostródzka 190A , 190B

Warsztaty z rozwiązywania konfliktów rówieśniczych

W tym tygodniu w zerówkach zostały przeprowadzone warsztaty uczące dzieci jak rozwiązywać konflikty między sobą w sposób bezpieczny i dogodny. Za pomocą różnych technik i wspólnej zabawy dzieci rozmawiały o trudnych emocjach takich jak złość, smutek czy żal.

Podczas ćwiczeń ruchowych uczyły się współpracy. Za pomocą rysunku uczyły się nazywać swoje odczucia. Wyartykułowanie problemu jest pierwszym krokiem do jego rozwiązania w sposób nieagresywny. Mamy nadzieję, że pomoże to naszym starszakom zbudować dobre postawy do przyszłego kształtowania relacji z rówieśnikami.

Każdy uczestnik na koniec otrzymał sympatyczne gadżety oraz pamiątkowy dyplom.

Zapisz dziecko do Przedszkola Publicznego KRECIK

 
Holler Box