• Telefon : (A) 512 509 606 , (B) 515 905 190
  • Godziny otwarcia : 7:00 - 17:00
  • Adres : Ostródzka 190A , 190B

Szlachetna Paczka w Kreciku

DOŁĄCZ DO SZLACHETNEJ PACZKI W KRECIKU!W tym roku postanowiliśmy pomóc aż dwóm rodzinom. Dary można przynosić dowolnie między budynkami, ale dla łatwiejszej identyfikacji budynek A zbiera dla p.Ewy i jej syna, a budynek B dla p.Józefa.
A- Kobieta obecnie przebywa w domu samotnej matki bo odeszła od przemocowego męża, dodatkowo ciążą na niej zobowiązania finansowe co utrudnia stanięcie na nogi. Oprócz żywności potrzebują ubrań, przyborów szkolnych i środków czystości. Będą również wdzięczni za żelazko, suszarkę do włosów czy wymarzoną hulajnogę dla chłopca.
Poniżej link ze szczegółami zbiórki.https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/rodzina/98868/1976?context=family_choosen&utm_source=autoresponder-swr&utm_medium=email&utm_campaign=paczka2020&utm_term=darczynca&fbclid=IwAR1oJQR8ZTSyiSIBOF0y8Ya4Z2OP0Eh8uSxfk2bFSGx4tWTWwv-yjYZA7C0
B- Razem sprawmy aby te święta były wyjątkowe dla Pana Józefa, który jest bardzo samotny i boryka się z niepełnosprawnością w domu bez ogrzewania i ciepłej wody. Oprócz żywności i środków czystości potrzebuje odkurzacza, lodówki czy pieca do ogrzewania.
Poniżej link ze szczegółami zbiórki.https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/rodzina/82489/1989?context=family_choosen&utm_source=autoresponder-swr&utm_medium=email&utm_campaign=paczka2020&utm_term=darczynca
Dary można zostawiać przy szatni.

Zapisz dziecko do Przedszkola Publicznego KRECIK

 
Holler Box