• Telefon : (A) 512 509 606 , (B) 515 905 190
  • Godziny otwarcia : 7:00 - 17:00
  • Adres : Ostródzka 190A , 190B

Marzę żeby być… kolejne spotkanie ze sztuką

W tym tygodniu w przedszkolu odbywał się kolejny cykl spotkań ze sztuką, tym razem pod hasłem „Marzę żeby być…”, dzieci nie tylko rozważały zawody jako odpowiedz na to pytanie, ale również cechy takie jak odważny, miły czy dzielny.

W swobodnej rozmowie przeplatały się elementy artystyczne. Dzieci analizowały obraz przedstawiający zimno i rozważały jak to jest być malarzem i przelewać na płótno abstrakcyjne odczucie. Jak zawsze obecne była również muzyka- dźwięki do re mi.. ale także piosenka zespołu fasolki o marzeniach. W zwykłych rzeczach jest piękno, nawet w otaczającej nas zimie. Przedszkolaki już wiedzą, że warto marzyć i poznawać sztukę przez zabawę!

Zapisz dziecko do Przedszkola Publicznego KRECIK

 
Holler Box