• Telefon : (A) 512 509 606 , (B) 515 905 190
  • Godziny otwarcia : 7:00 - 17:00
  • Adres : Ostródzka 190A , 190B

Finał Szlachetnej Paczki

Drodzy Państwo, chcielibyśmy Wam bardzo serdecznie podziękować za zaangażowanie w zbiórkę dla dwóch wyjątkowych rodzin w ramach szlachetnej paczki w Kreciku!


Zdajemy sobie sprawę, że czasy są trudne, ale jak zawsze mogliśmy liczyć na Państwa serce i hojność. Dzięki temu święta Pani Jadwigi, oraz Pani Karoliny i jej dzieci będą lepsze i wolne od trosk!


Wszystkie potrzeby i marzenia rodzin zostały spełnione .W budynku A zebrano 14 dużych pudeł, w których znalazła się m.in. tak potrzebna kurtka i koc dla starszej Pani, jak również radio oraz całe mnóstwo produktów żywnościowych czy chemii gospodarczej. Budynek B zgromadził 13 pudeł produktów podstawowych, a także 3 pudła ubrań dla dzieci (zakupionych dzięki zebranym środkom). Były również wymarzone prezenty gwiazdkowe dla Natalii i Dawida, a Pani Karolina jest najbardziej szczęśliwa z powodu zmywarki podarowanej przez jedną z naszych rodzin. 

Rodziny  nie posiadają się z radości i prosili podziękować wszystkim Państwu za okazane wsparcie! Mamy nadzieję, że za rok uda nam się wspólnie zdziałać jeszcze więcej dobrego!

Zapisz dziecko do Przedszkola Publicznego KRECIK

 
Holler Box